Slevové kupony jsou zpět !! Ušetřete s námi !! Více info v sekci novinky. Další akcí je sleva na celý náš sortiment -10% . Porovnejte nás s konkurencí a uvidíte sami.

Odhalujeme naše výrobce nábytku

Odhalujeme.......

 

V dalších našich rubrikách se můžete mimo jiné těšit na krátká ,ale velice zajímavá prezentační videa našich dosavadních ale i budoucích výrobců nábytku.

Nejsme firma, která úmyslně lže klientům, že daný kus nábytku není polským výrobkem. Z 90% procent dodávaný nábytek pochází vždy z Polska.

Spolupracujeme jen s vždy prověřeným výrobcem, kde jde vidět kvalita zpracování a další různé faktory, které v konečné fázi značí spokojeného klienta.

Jsme toho názoru, že klientům můžeme s klidným svědomím odhalit, jak to u firem, kde nábytek pro Vás odebíráme vlastně chodí.

Sami jsme byli příjemně překvapeni, jak to u výrobců nábytku chodí. (Vedení firmy, zázemí firmy, usměvaví pracovníci a hlavně viditelné pokroky v inovaci nábytku.)

Ať už se jedná o velkou korporátní firmu, nebo malého soukromého výrobce, vždy dbáme na kvalitu odebíraného nábytku.

Náš cíl je vždy spokojený zákazník, ať už si chce koupit jen levnější botník či drahou sedací soupravu. Každý klient musí být spokojen, ať už si objedná cokoliv.

Další videa producentů budou přibývat níže pod tímto článkem. Stojí za to shlédnout :-)

Dost již bylo napsáno, pojďme na první ochutnávku. 

 

Dolmar Meble

 

Idzdczak Meble

 

Stolar meble