Slevové kupony jsou zpět !! Ušetřete s námi !! Více info v sekci novinky. Další akcí je sleva na celý náš sortiment -10% . Porovnejte nás s konkurencí a uvidíte sami.

Proběhla vánoční akce

 

Jistě jste si všimli, že proběhla akce (od 15.10.2020 ) , kde jsme si pro vás připravili Vánoční super akci každá 30.objednávka ZDARMA.

My jsme ji nazvali Loterií :-D Akce trvala zhruba měsíc.

Ani jsme netušili, že budeme mít u Vás klientů takovou kladnou odezvu. Akce Vás oslovila.

Byli jsme nadšeni, jak akce dobře zafungovala. Ano, každý pozorný klient si řekne, ano akce, aby jsme si namastili kapsy. Nebojte, takto jsme opravdu nepřemýšleli.

Musíme se podělit o radostné pocity některých našich klientů :

Pan Jaromír z Kunovic : když jsme mu oznamovali, že vyhrál v rámci akce předsíňovou stěnu v hodnotě 2196 Kč ,nemohl tomu uvěřit. 

Prý v životě nic nevyhrál ,tak jsme rádi, že jsme toho mohly být svědky zrovna my. Radost klientů je pro nás jako dobití baterek. :-)

Paní Jana z Prahy : se radovala z komody v hodnotě 3079 Kč a taktéž to byl případ jako předchozí. Paní Jana dle svých slov sem tam 

tu stokorunu vyhrála ve sportce, tím větší radost udělala komoda dceři, které komodu věnovala jako dárek k Vánocům. Blahopřejeme :-)

Paní Zlata z Brna : skromná paní, která si chtěla udělat radost tím, že si koupila šatní skříň v hodnotě cca 6000 Kč. Radost se bohužel nedá

frázovat slovně :-) Nadšení , radost , snad i slzy? Opravdu jsme rádi že tyto pocity sdílíme s Vámi.

Sice Vánoce jsou za námi ,ale nápad této akce se nám opravdu tak zalíbil ,že si to na 100% zopakujeme. Třeba budete ti další šťastní i Vy? Co myslíte?

Blahopřejeme ještě jednou našim klientům. Nábytek jim snad udělal radost.

Období roku 2020 bylo opravdu těžké pro Vás i nás. Jsme rádi, že v této době kdy nám světem zahýbal Covid, jsme udělali lidem radost z nového nábytku.

Ať už to byla výhra nebo ne. Přejeme naším stálým nebo budoucím klientům hlavně zdraví.

Myslíme si, že bez něj to nepůjde. Držme se .... Spolu to překonáme. Když nábytek tak od nás.

Tým Nábytku Šenkýř

Dámský los - Setřizážitek.cz