REHABILITAČNÍ KLÍN II

Kód: 3399/BRA
582 Kč
U vás do 30 dnů (pracovních)
Potahy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
8.4.2024

Polohovací pomůcky sloužící k polohování. Vhodné pro dlouhodobě ležící pacienty, nebo osoby po operačních zákrocích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Rozměr: 25 X 20 X 9/1
  • Jádro rehabilitačních pomůcek je vyrobeno ze standardního typu polyuretanové pěny MOLITAN®.
  • MOLITAN® splňuje podmínky Öko-Tex® Standard, třída I – vhodný i pro děti do tří let.
  • Výrobky byly klinicky hodnoceny poskytovatelem zdravotní péče – Nemocnice Valtice s.r.o., Klášterní 1150, 691 42 Valtice – a dle závěrečné zprávy o klinickém hodnocení zdravotnického prostředku „lze konstatovat, že prostředek je vhodný k využívání dle stanoveného účelu použití. Zdravotní rehabilitační pomůcky (opěrka končetiny I, opěrka končetiny II, opěrka paže, polohovací klín, rehabilitační klín I, rehabilitační klín II, rehabilitační kvádr I, rehabilitační kvádr VIII, rehabilitační válec I, rehabilitační válec II, váleček do ruky) slouží k podpoře pacientů, používají se pro omezení rizika, prevenci vzniku a podporu léčby dekubitů a k odlehčení zatížení části těla pro obnovení prokrvení u dlouhodobě ležících pacientů ve zdravotnických zařízeních, domácí péči, v LDN, v domovech důchodců a obdobných zařízeních. Rehabilitační pomůcka derotační bota slouží ke stabilizaci a upevnění dolní končetiny, aby nedošlo k nežádoucí rotaci a vychýlení kyčelního kloubu po totální endoprotéze nebo k vychýlení nohy po náhlých mozkových příhodách.“
  • Standardní varianta potahu BRAVO. Snímatelný potah je zhotoven z materiálu BRAVO, který je vhodný pro použití ve zdravotnických zařízeních. Potah splňuje požadavky zdravotnických zařízení na údržbu a dezinfekci. Potah výrobku je snímatelný, lze jej prát až na 95 °C a dezinfi kovat běžnými dezinfekčními prostředky (symboly pro ošetřování potahu jsou uvedeny na štítku potahu z vnitřní strany).
  • Volitelná varianta potahu JABA PUR. Moderní textilie opatřená PUR membránou nepropustnou pro vodu, ale vysoce prodyšnou pro páru. Aktivně tak podporuje cirkulaci vzduchu, aniž by došlo ke vsáknutí tekutin do jádra. Potah výrobku je snímatelný, lze jej prát až na 60 °C (symboly pro ošetřování potahu jsou uvedeny na štítku potahu z vnitřní strany).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: